Kargo Ücreti 

Kargo bedava kampanyası olmadığı taktirde, Luvmabelly.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde Kargo Ücreti 9,99 TL'dir. Ayrıca, Kapıda Ödeme işlemlerin Kargo Tahsilat Komisyon Tutarı olan 9,99 TL siparişinize eklenmektedir. Kapıda Ödeme ücretini ödemek istemeyen müşterilerimiz %100 Güvenli Alışveriş Deneyimini yaşayarak kredi kartı ile alışveriş yapabilirler.

Teslimat Süresi 

Obirtrend.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargonuz 24 saat içinde kargolanır. Aksi bir durum olması durumunda sizinle irtibata geçilecektir.

Teslimat Saati

Siparişiniz Yurtiçi Kargo veya Sürat Kargo tarafından 09:00 - 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Teslimat Adresi Değişimi 

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz "Siparişiniz Alınmıştır" statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için çağrı merkezimizi arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz