LuvmaBelly.com.tr

 

HAKKIMIZDA

 

Türkiyenin Hamile Trend Moda Sitesi Luvmabelly.com.tr kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak; kredi kartı taksit ve geri iade güvencesiyle çalışan öncü alışveriş sitesilerinde biri olmuştur. Gelen siparişler, geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde 24 saat içinde kargolamaya başlamıştır.

Güvenli Alışveriş veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Luvmabelly.com.tr'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Luvmabelly.com.tr'in özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise %100 kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.

En iyi Müşteri Deneyimi En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan Luvmabelly.com.tr, 7 gün 9-6 saatleri arası ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile İnstagram veya whatsapp kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.